Меню сайта

Категории раздела

Поиск

Реклама

Наш опрос
Что хотите видеть на главной странице?
1. Форум
2. Новости
3. Фотоальбомы
Всего ответов: 27

С Форума, Обновление
 • Ждущие мамы

 • Как вам служилось в Десне ?

 • в/ч 89520, РМО

 • Сдам, сниму квартиру, комнату ПРЕДЛОЖЕНИЯ

 • Чем кормят в армии? Меню защитника

 • Вход в посёлок

 • ПОЛЕЗНЫЕ СОВЕТЫ ОТДЫХАЮЩИМ (как избежать неприятностей)

 • Військовий госпіталь десна в/ч А4302 хірургічне відділення

 • Медицина в армии

 • Трагедия в Десне: военному оторвало кисть руки


 • Погода в Десне

  Календарь событий
  Праздники Украины

  Статистика
  Яндекс цитирования
  Семеновка - наш город!Козелецький соціально – інформаційний портал

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Зарегистрировано на сайте:
  Всего: 1798 : 1042 : 755

  Сегодня нас посетили:
  Топ самых активных пользователей нашего форума
  AlexM
  Сообщений: 341
  Репутация: 8
  Ранг:
   
  Arkadija
  Сообщений: 326
  Репутация: 4
  Ранг:
   
  Элен
  Сообщений: 169
  Репутация: 4
  Ранг:
   
  Катран
  Сообщений: 166
  Репутация: -2
  Ранг:
   
  Дергун
  Сообщений: 162
  Репутация: 7
  Ранг:
   
  bellanik
  Сообщений: 109
  Репутация: 5
  Ранг:
   
  Petrovna
  Сообщений: 98
  Репутация: 3
  Ранг:
   
  M@steR
  Сообщений: 81
  Репутация: 1
  Ранг:
   
  apl
  Сообщений: 66
  Репутация: 5
  Ранг:
   
  ledibomzh1
  Сообщений: 64
  Репутация: 1
  Ранг:
   


  Главная » 2013 » Апрель » 28 » Про скорочення Збройних Сил України 2013 - 2014
  12:00
  Про скорочення Збройних Сил України 2013 - 2014
          6 грудня 2012 року Президент України Віктор Янукович оголосив про скорочення Збройних Сил України (зараз близько 190 тис. осіб. - ред.) і переведення армії на контрактну основу. Буде ліквідовано 8 тисяч посад військовослужбовців з розрахунку, що армія України повинна скласти 184 тисячі людей. Також згідно новій Військовій доктрині та Стратегії національної безпеки Україна переводить Збройні сили на контрактну основу. "Аналіз останніх збройних конфліктів свідчить про те, що перемога досягається не за рахунок кількості військ, а за рахунок їх високого рівня підготовки, оснащення і професіоналізму", - заявив Президент під час урочистостей, присвячених 21 - ої річниці Збройних сил України. У зв'язку з цим, зазначив глава держави, будуть переглянуті завдання, структура і система Збройних сил України.           Найближчим часом будуть прийняті Концепція і Державна цільова програма реформування і розвитку Збройних сил України до 2017 року. Чисельність Збройних Сил значно зменшитися, а призов на строкову військову службу в армію і флот буде виключно за контрактом», - сказав Віктор Янукович, вітаючи військових із Днем Збройних Сил України.
          За оцінками експертів в 2012 році державна влада України вже зробила кроки, не помітити які неможливо. Зараз активізується відновлення озброєнь і військової техніки, які знаходяться в бойовому складі. Темпи ремонту і часткової модернізації авіатехніки, засобів протиповітряної оборони і кораблів свідчать про те, що стагнація української армії зупинилася.
          «Порівняно з часом президентства Віктора Ющенка сьогодні для розвитку Збройних Сил зроблено багато. По-перше, вдвічі збільшили грошове утримання моряків, військовослужбовців высокомобильных десантних військ та інженерно технічного складу Повітряних сил.


          У 2013 і в 2014 році підвищать грошове забезпечення в Сухопутних військах. Повинні вирішити й проблему із забезпеченням військових житлом. Можливо, введуть іпотечне кредитування для військовослужбовців. Планується поетапне підвищення пенсій колишнім військовослужбовцям», -відзначає президент Атлантичної ради України, генерал-майор у відставці Вадим Гречанінов.

          Зі слів першого заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України віце-адмірала Ігоря Кабаненко - разом зі скороченням Збройних сил України вже відбувається зміна їх структури і переоснащення військових підрозділів, останній призов громадян України на строкову військову службу, планується провести наприкінці 2013 року. Згідно розробленої Міністерством оборони України реформи, через п'ять років армію скоротять майже в три рази.

          До 2017 році з 192 тисяч солдатів залишиться тільки 70 тисяч. «В кінці наступного року буде останній призов на строкову військову службу. Крім скорочення збройних сил, зміниться їх структура і станеться переоснащення військових підрозділів», - повідомляє перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.


          У 2014 році Міністерство оборони України планує повністю скасувати призов громадян України на строкову військову службу. Президент України Віктор Янукович своїм указом №635/2012 встановив терміни проведення військових призовів в 2013 році. Призов в 2013 році відбудеться в квітні-травні та жовтні-листопаді.


          Звільнення військовослужбовців, які призвані на строкову військову службу, мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста або магістра та вислужили встановлені строки строкової військової служби відбудеться в січні - лютому, липні - серпні. 2013 року. Звільнення всіх інших військовослужбовців строкової служби відбудеться в квітні - травні, жовтні - листопаді 2013 року.

          З точки зору вищого керівництва держави і армії, вже в 2014 році Збройні сили України мають повністю перейти на контрактну форму комплектування, а в 2017-м - вже повинні бути готові ліквідувати будь-який прикордонний збройний конфлікт.

          Про суть реформ у військовій сфері розповів начальник Генерального штабу Збройних сил України Володимир Замана. За його словами, в даний час, незважаючи на вдосконалення та модернізацію Збройні сили України досі "є фрагментом армії СРСР", розрахованої на ведення масштабних воєн, таких як в середині минулого століття. З цієї причини майже всі військові частини Збройних сил мають від 10% до 50% штатної чисельності військовослужбовців. Це не сприяє якісної бойової підготовки військовослужбовців, у зв'язку з постійним їх відривом на відрядження, внут


          Начальник Генерального штабу Збройних сил України Володимир Замана відзначає, що 51% військових частин армії виконують допоміжні функції, а лише 43% є бойовими. Ми намагаємося утримувати армію, яка є однією з найбільших в Європі, але на порядок поступається збройним силам сусідніх країн за рівнем оснащення та підготовки".
  Концепція реформування збройних сил передбачає, що в 2014 році українська армія повинна повністю перейти на контрактний принцип комплектування, а в 2017 році наблизитися до європейської моделі.

          "За рахунок скорочення структур забезпечення частка бойового складу армії складе 70%", - уточнив начальник Генерального штабу Збройних сил України. Бойові частини будуть розділені на сил постійної готовності і резерв.
  Категория: Мир новостей | Просмотров: 2623 | Добавил: AlexM | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar

  Хостинг от uCoz
  © 2008 - 2018 | Деснянский сайт | пгт Десна 169 | Черниговская область
  Правила чата
  Пользователи онлайн
  Мини-чат
  +Мини-чат
  0
  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0